به گزارش خبرگزاری برنا از قم، احمد پهلوانیان گفت: این كارشناسان از نقاط مختلف كشور هستند كه در زمینه‌های مختلفی چون فلسفه، معارف اسلامی، اخلاق، جامعه شناسی و روانشناسی دارای تخصص‌های لازم را دارند.

وی با اشاره به اینكه برای آنها در این مركز تشكیل پرونده شده است، گفت: در حال حاضر این پرونده‌ها به منظور استفاده و اطلاع رسانی به مدیران و برنامه سازان جهت استفاده از این كارشناسان در برنامه‌های خود در سایت قرار داده شده و قابل استفاده برای كاربران است.

وی خاطر نشان كرد: برنامه سازان با مراجعه با سایت و مطالعه اطلاعات ارایه شده در مورد این كارشناسان می‌توانند فرد مورد نظر خود را پیدا كنند.

پهلوانیان با توجه به اطلاعات ارایه شده این كارشناسان افزود: سوابق تحصیلی، آموزشی، علمی، فعالیتی و فرهنگی و همچنین ویژگی‌های فیزیكی افراد در سایت ارایه شده است.

وی بیان داشت: برنامه سازان حتی با بررسی صوت و تصویر این افراد قادر به انتخاب فرد مورد نظر خود هستند.

وی تصریح كرد: این كارشناسان از میان افرادی انتخاب شده‌اند كه از نظر علمی و دیگر شرایط، قابل استفاده برای رسانه‌ها هستند.

پهلوانیان یادآور شد: در این زمینه كتابی نیز منتشر شده كه به صورت اجمالی به معرفی این كارشناسان و اندیشمندان پرداخته و در اختیار برنامه سازان قرار گرفته است.