به گزارش خبرگزاری برنا از قم، كرم رضا پیریایی در حاشیه بازدید از فعالیت‌های ستاد تسهیلات زائرین استان، بر ضرورت توسعه فعالیت‌های اطلاع رسانی و خدماتی به زائرین و مسافرین نوروزی تاكید كرد و اظهار داشت: هماهنگی و همكاری دستگاه‌های فعال در ستاد تسهیلات زائرین استان در راستای توسعه خدمات و اطلاع رسانی گسترده به زائرین باشد.
 
وی به خدماتی كه در نوروز امسال به فعالیت‌های ستاد تسهیلات زائرین اضافه شده اشاره كرد و گفت: بهسازی و زیباسازی بلوار زائر، ورودی‌های شهر، بوستان‌های سطح شهر و اقامتگاه‌های موقت از جمله اقدامات ارزشمند ستاد تسهیلات زائرین در نوروز امسال بوده است.

استاندار قم افزایش سفرهای نوروز و ورودی‌های به استان را مهم ارزیابی كرد و افزود: افزایش سطح خدمات و اطلاع رسانی در ستاد جلب رضایت مردم و در پی آن افزایش ورودی به شهر را در پی داشته است.
 
پیریایی بر ضرورت عزم مدیران برای افزایش سرانه اقامت مسافران در استان تاكید كرد و گفت: توسعه زیرساخت‌های اقامتی و تامین نیازمندی‌های زائرین و مسافرین از جمله اقداماتی است كه می‌تواند سرانه اقامت در استان را افزایش دهد.

وی روند خدمات رسانی به زائرین و مسافرین نوروزی در استان را خوب ارزیابی و خاطرنشان كرد: تا پایان تعطیلات نوروز نباید هیچ خللی در روند خدمات رسانی به زائرین و مسافرین رخ دهد.