به گزارش خبرگزاری برنا از قم، در این جلسه معاون فرهنگی و امور جوانان با اشاره به اهیمت اوقات فراغت و نقش آن در پرورش استعدادهای نسل جوان از دستگاه‌های اجرایی استان خواست تا جهت ساماندهی اوقات فراغت جوانان برنامه ریزی و اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

روح الله رمضانی گفت: لزوم برنامه ریزی نحوه گذران اوفات فراغت از جمله نکات مورد تاکید دین مبین اسلام بوده و توجه به این مهم برای والدین و جوانان ضروری است.
 
وی همچنین نقش اوقات فراغت در سبک زندگی اسلامی را نقشی ویژه در رشد و شکوفایی جامعه اسلامی دانست و بیان داشت: دانشمندان علوم اجتماعی معتقدند موجودیت و اصالت فرهنگ بر مبنای اوقات فراغت افرادی که در آن جامعه زندگی می‌کنند قرار دارد.
 
وی در ادامه از تشکیل کمیته‌ای برای نظارت بر کیفیت اجرای برنامه‌های اوقات فراغت دستگاه‌های اجرایی در استان خبر داد و گفت: هر ساله برنامه‌های اوقات فراغت دستگاه‌ها ارزیابی شده و از دستگاه‌های برتر تجلیل به‌عمل خواهد آمد و امسال نیز همچون سال‌های گذشته ادارات باید نسبت به ثبت آمار خود در سامانه اوقات فراغت کشور اقدام کنند.
 
رمضانی در پایان از اهتمام دستگاه‌های اجرایی استان بر خدمت رسانی به جوانان خبر داد و بیان داشت: با توجه افزایش تعطیلات تابستانی در سال جاری شروع برنامه‌های فراغتی زودتر از سال‌های گذشته خواهد بود.