به گزارش خبرگزاری برنا از قم، مجتبی بیگدلی دبیر کل جامعه اسلامی کارآفرینان كشور كه برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم اعلام كاندیداتوری كرده است، در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: جوانان سهم عظیمی در این كشور دارند و باید طبق برنامه‌های آن‌ها پیش برویم.

وی اذعان داشت: یكی از طرح‌ها و برنامه‌های بنده این است كه كارآفرینی باید مقدم بر كار باشد و كارآفرینان باید در اولویت قرار گیرند.

بیگدلی تصریح كرد: با توجه به تاكیدات مقام معظم رهبری مبنی بر حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، باید كسی به عرصه وارد شود كه هم رجل سیاسی باشد و هم رجل اقتصادی تا بتواند مشكلات اقتصادی كشور را برطرف كند.

دبیر کل جامعه اسلامی کارآفرینان كشور بیان داشت: بنده خود را یک رجل سیاسی و رجل اقتصادی می‌دانم كه وارد عرصه شده‌ام و برای اجرای كارهای دولت خود 10 برنامه كاری پیشنهاد كرده‌ام.

وی با اشاره به مشكلات تحریم‌ها در كشور گفت: مشكل اصلی ما تحریم‌ها نیست، بلكه باید مدیریت صحیح داشت و در طرح‌های خود تمامی مشكلات اقتصادی را برطرف خواهم كرد.

بیگدلی بیان داشت: تشكیل وزارت پیگیری منویات رهبری و مراجع عظام تقلید یكی از وزارتخانه‌های پیشنهادی بنده است كه در آن وزارتخانه تمامی منویات این بزرگواران پیگری و جامعه عمل پوشانده خواهد شد.

دبیر کل جامعه اسلامی کارآفرینان كشور به اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها اشاره كرد و گفت: اجرای این طرح را بسیار شجاعانه می‌دانم، به گونه‌ای كه خیلی ها می خواستند آن را اجرایی كنند اما نتوانستند اما در دولت آقای احمدی‌نژاد اجرایی شد كه ادامه خواهد یافت.