به گزارش خبرگزاری برنا از قم و به نقل از روابط عمومی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، سید رسول موسوی نژادیان با بیان مطلب فوق گفت: این کتاب ها با موضوعات مختلفی چون امر به معروف و نهی از منکر و مسائل اجتماعی از محرم سال گذشته تا محرم امسال چاپ شده است.

وی خاطر نشان کرد: آیت الله العظمی لطف الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید نیز در این مدت کتاب راه اصلاح یا امر به معروف و نهی از منکر را در این زمینه تالیف و منتشر کرده اند.

موسوی نژادیان با بیان اینکه بوستان کتاب، معروف، مسجد مقدس جمکران، نور السجاد(ع) و دفتر تنظیم و نشر آثار آیت الله العظمی لطف الله صافی گلپایگانی از جمله ناشران فعال در این زمینه هستند، گفت: به همین منظور از این پنج ناشر فعال در دومین کنگره شعر امر به معروف و نهی از منکر در سالن شهید آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم تجلیل به عمل آمد.

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در ادامه تصریح کرد: نظارت همگانی و ملی، امر به معروف و نهی از منکر، انتخاب آگاهانه، امر به معروف روش صالحان، امر به معروف در ترازوی عقل، کتاب شناسی امر به معروف و نهی از منکر و اصلاح اجتماعی در اسلام از جمله این کتاب ها است.

وی در پایان یادآور شد: پیش از این اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از خادمان غدیر در حوزه نشر نیز تقدیر به عمل آورده است.