به گزارش خبرگزاری برنا از قم و به نقل از مركز خبر حوزه، حجت‌الاسلام عبدالجلیل محمودی با اشاره به برنامه‌های مدرسه علمیه خاتم الانبیاء‌(ص) در این دهه اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این مدرسه در طول دهه فجر اعزام بیش از 80 نفر از طلاب به مناطق جنگی است.

وی تجدید پیمان با شهدا و امام راحل را مهم‌ترین هدف این اردوی فرهنگی تربیتی اعلام کرد و افزود: در این اردو طلاب علاوه بر بازدید از مناطق جنگی و تجدید میثاق با آرمان‌های اسلام و انقلاب در دوره‌ و کلاس‌های تربیتی و فرهنگی که به صورت جانبی در نظر گرفته شده است شرکت می‌كند.

مدیر مدرسه علمیه خاتم الانبیاء‌(ع) بررسی مسایل مربوط به انقلاب و تاثیر آن در تحولات جهان، تجلیل شرایط کنونی نظام و آشنایی با شبهات مطرح شده از سوی دشمنان اسلام را از جمله موضوعات این اردوهای آموزشی عنوان کرد.

وی با بیان اینکه اردوی فرهنگی تربیتی شش روزه است تصریح کرد: با توجه به اینکه طلاب جوان دوران انقلاب و جنگ را درک نکرده‌اند و با برنامه‌هایی که برای آشنایی آنان با دوران انقلاب انجام می‌شود پس از بازگشت از اردو با روحیه بالا به تحصیل علوم اسلامی و الهی می‌پردازند و معارف اهل بیت‌(ع) را نشر خواهند داد.

حجت الاسلام محمودی برپایی نمایشگاه با موضوع دهه فجر و انقلاب و برگزاری مسابقات مختلف را از دیگر برنامه‌های این مدرسه علمیه در طول دهه فجر عنوان کرد.