به گزارش خبرگزاری برنا از قم، حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا ایزدپناه با حضور در دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم، از بخش‌های مختلف این مرکز بازدید به عمل آورده و با حجت الاسلام سعید روحانی مسئول، معاونان و کارکنان دبیرخانه گفت و گو کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در این دیدار پس از آشنایی با فعالیت‌های دبیرخانه کانون‌های مساجد قم، ضمن قدردانی از زحمات عوامل دبیرخانه، گفت: بر اساس رهنمود مقام معظم رهبری همه باید خروجی کارکنان را ببینیم و کارها و تلاشمان را بر اساس خروجی و نتیجه و مقدار رسیدن به هدف های مان نمره دهیم.

وی همچنین تصریح کرد: به‌حمدالله شاهد هستیم که در این دبیرخانه براساس اقتصاد مقاومتی، با کمترین امکانات و اعتبارات، بیشترین فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی‌ها صورت گرفته است.

حجت الاسلام والمسلمین ایزدپناه کارکنان دبیرخانه کانون‌های مساجد استان قم را افرادی متعهد و آرمان‌گرا عنوان کرد و گفت: مدیریت بهره‌برداری از ظرفیت ها و نیروهای کارآمد و مجرب در این مرکز هوشمندانه بوده است.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه ضمن ارایه پیشنهاداتی خواستار انجام بررسی و مطالعات میدانی در صحن کانون‌های فرهنگی هنری مساجد قم برای روشن شدن خروجی دبیرخانه کانون‌های مساجد شد و اضافه کرد: برنامه ها و روش هایمان را بر اساس خروجی هایمان باید اصلاح کنیم.

وی کمبود بودجه در دو سال اخیر را مورد توجه قرار داد و اظهار کرد: امیدوارم در سال آینده از این بحران مالی که اجرای بسیاری از فعالیت‌های فرهنگی هنری را دچار مشکل کرده است، خارج شویم.

نائب رئیس سابق شورای نظارت بر صدا و سیما در پایان تصریح کرد: کانون های فرهنگی هنری مساجد ظرفیت عظیم مردمی است که معاونت فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی باید از آن استفاده کرده و استعدادهای مردمی را در عرصه هنر و فرهنگ شناسایی و حمایت کند.

گفتنی است؛ در این دیدار، حجت الاسلام روحانی مسوول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم نیز با اشاره به فعالیت 440 کانون در سطح استان گفت: همیشه تقویت کادر کانون ها را مدنظر داشته ایم که به‌حمدالله رسیدن به جایگاه حاضر، با همت و اخلاص کارکنان این مرکز شکل گرفته است.

وی با بیان اینکه تقویت کادر کانون‌ها دغدغه همیشگی دبیرخانه است، عنوان کرد: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد قم نیاز به حمایت مالی دارند که امیدواریم با پیگیری‌های صورت گرفته، بودجه استانی به این امر تخصیص داده شود.