به گزارش خبرگزاری برنا از قم، مراسم تودیع و معارفه مدیر جامعة الزهرا (س) با حضور حجت الاسلام محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری، آیت الله مقتدایی رئیس شورای سیاستگذاری حوزه‌های علمیه خواهران، آیت الله حسینی بوشهری مدیر حوزه‌های علمیه کشور، حجت الاسلام محمود رضا جمشیدی مدیر حوزه‌های علمیه خواهران و جمعی از طلاب جامعه الزهرا (س) در در سالن شهید آوینی برگزار شد.

حجت الاسلام محمدی گلپایگانی در این مراسم با قرائت پیام رهبر معظم انقلاب درباره مدیریت جدید جامعه الزهرا (س) اظهار کرد: امیدواریم که در مدیریت جدید مجموعه جامعه الزهرا (س) نیز این پیشرفت‌ها را بیشتر از گذشته دنبال کند چرا که رهبر معظم انقلاب عنایت و توجه ویژه‌ای به این مجموعه دارند.

آیت الله مقتدایی نیز در این مراسم با بیان اینکه جامعه الزهرا (س) مورد عنایت و توجه ویژه رهبر معظم انقلاب است، گفت: انتخاب حجت الاسلام هاشمیان به عنوان مدیر جدید جامعه الزهرا (س) با رای هیئت امنا و تائید شورای سیاستگذاری حوزه‌های علمیه خواهران انجام شد که در ‌‌نهایت رهبر معظم انقلاب این انتخاب را تائید کردند.

در این مراسم از خدمات سی ساله حجت الاسلام والمسلمین سید محمدرضا طباطبایی مدیر سابق جامعه الزهرا (س) قدردانی شده و حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان به عنوان مدیر جدید معارفه می‌شود.