به گزارش خبرگزاری برنا از قم، در این بیانیه آمده است؛ بار دیگر فتنه انگیزی سران فتنه و آشوبگری ایادی استكبار جهانی قلب امت واحده اسلامی و دلسوزان انقلاب را جریحه‌دار كرد.

در حالی كه ملت فهیم، بصیر و هوشیار ایران اسلامی سی و سومین بهار انقلاب را با حضور با شكوه در راهپیمایی 22 بهمن پشت سر گذاشت و چشم جهانیان را در دفاع از آرمان های زلال انقلاب اسلامی،‌ امام راحل (ره)، شهدا و منویات رهبر معظم انقلاب خیره كرد و استكبار را به چالش جدی كشاند و رسانه های بیگانه را سردر گم ساخت، مشتی فریب خورده و آشوبگر كه در حوادث بعد از انتخابات ریاست جمهوری دهم، كوركورانه مجری برنامه های دشمنان دیرینه انقلاب اسلامی شدند و حوادث دردناك 25 بهمن را در تهران رقم زدند، حلاوت اتحاد و همدلی امت اسلامی ایران را در سی و دومین سالگرد انقلاب اسلامی كه توام با بیداری مسلمان منطقه شده است به كام مردم تلخ كرد.

بدون شك خبر شهادت 2 تن از فرزندان انقلاب و مجروح شدن جمع دیگری از مردم در حوادث این روز مسببان بسیاری دارد كه سران فتنه، منافقین، سلطنت طلب ها و استكبار جهانی در راس آن قرار دارند.

سرانجام صبر مردم ولایت مدار و انقلابی ایران با این حوادث به سر آمد و ماهیت اصلی برنامه های فتنه گران و اربابان خارجی آنها افشا شد.

به این وسیله ما اساتید، اعضای هیات علمی، دانشجویان، پزشكان، پرستاران و كاركنان دانشگاه علوم پزشكی قم ضمن بیعت مجدد با آرمانهای بنیان گذار جمهوری اسلامی، شهدا و منویات رهبر فرزانه انقلاب اعلام می كنیم كه این تحركات مذبوحانه دشمنان و ایادی داخلی آنها هیچ خللی در وحدت و عزم ملت و جامعه علمی ایران در نیل به سمت پیشرفت و توسعه ایجاد نمی كند.

همچنین ضمن محكوم كردن حوادث 25 بهمن تهران و تقدیر از هوشیاری و اقدام به موقع نمایندگان مجلس شورای اسلامی از دستگاه قضایی می خواهیم تا با اجرای قانون عوامل حوادث تهران را شناسایی و دستگیر و با فتنه گران و آشوب طلبان برخورد كنند.