به گزارش خبرگزاری برنا از قم، آیت‌الله حسین نوری همدانی در دیدار جمعی از فرماندهان و مسوولان سپاه و خواهران دانشجو با اشاره به موضوع بصیرت گفت: ظلم ستیزی، بصیرت و آگاهی و احیاء هویت اسلامی از برکات انقلاب اسلامی است كه باید در حفظ آن كوشا باشیم.


وی تصریح كرد: حفظ انقلاب وظیفه همگانی مردم است؛ چون برای آن مجاهدت‌های فراوان شده و خون‌های زیادی ریخته شده است.


این


” دشمن با ترفندهایی مثل جدایی دین از سیاست و اسلام منهای روحانیت، می‌خواهد مردم را از دین و نظام اسلامی جدا کند و چهره دین را بین مسلمانان مخدوش کند، بنابراین آگاهی از مسایل دینی باعث از بین رفتن نقشه‌های دشمن خواهد شد. “مرجع تقلید با اشاره به بیداری دشمن گفت: دشمن همیشه بیدار است و برای از بین بردن انقلاب و ولایت فقیه نقشه‌های جدیدی دارد كه هوشیاری ما در این عرصه ضروری است.


آیت‌الله نوری همدانی افزود: پی بردن به نقشه‌های استبداد و استکبار و شناخت دین و اسلام باعث تداوم انقلاب خواهد شد چون این انقلاب زمینه‌ساز ظهور حضرت مهدی حجت (عج) خواهد بود.


این مرجع تقلید افزود: دشمن با ترفندهایی مثل جدایی دین از سیاست و اسلام منهای روحانیت، می‌خواهد مردم را از دین و نظام اسلامی جدا کند و چهره دین را بین مسلمانان مخدوش کند، بنابراین آگاهی از مسایل دینی باعث از بین رفتن نقشه‌های دشمن خواهد شد.


وی با اشاره به توطئه‌ دشمنان برای تخریب جایگاه مرجعیت، گفت: مرجعیت شیعه، اسلام را در طول 1400 سال حفظ کرده و امروز دشمن قدرت نفوذ آن را فهمیده و با تمام توان تلاش دارد این جایگاه را تضعیف کند یا از بین ببرد.