به گزارش خبرگزاری برنا از قم، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدصادق صالحی‌منش امروز در دیدار با معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دولت یازدهم رویكرد اعتدالی دارد و باید این رویكرد در همه مجموعه‌ها دیده شود.

وی اذعان داشت: ما در طول یك سال فعالیت دولت شاهد هستیم كه رویكرد اعتدالی در مطبوعات و فضاهای رسانه‌ای كشور نیز به وجود آمده و تاثیر خود را گذاشته است. 

استاندار قم تصریح كرد: پس از آغاز فعالیت دولت یازدهم در خصوص موضوع فرهنگی شاهد موضع‌گیری‌های تندی بودیم ولی با همه این مسائل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدامات خود را انجام و شاهد پیشرفت‌های فرهنگی قابل قبولی توسط این مجموعه هستیم.

صالحی‌منش با اشاره به فعالیت رسانه‌ها در كشور گفت: ساماندهی و نظارت بر فعالیت رسانه‌ها امر بسیار مهمی است و باید جلوی برخی رسانه‌های غیرمجاز كه اقدام به درج مطالب تفرقه انگیز می‌كنند گرفته شود.

وی تصریح كرد: این رسانه‌ها هیچ گونه مجوزی ندارند و باید آنها را ساماندهی كرده و اجازه ندهیم كه با بی‌قانونی به تفرفه افكنی بپردازند.

استاندار قم تصریح كرد: كسی مخالف نقد منصفانه نیست و باید رسانه‌ها آزادانه مطالب انتقادی خود را در مورد دولت بیان كنند اما باید یادمان باشد كه نقد باید منصفانه باشد نه تخریب و غیر سازنده.

صالحی‌منش گفت: تخریب در نظام اسلامی ما هیچ جایی ندارد و باید جلوی مخربین گرفته شود تا به منافع ملی ضربه وارد نشود، اما نقد باید باشد و دولت نیز از آن استقبال می‌كند.