به گزارش خبرگزاری برنا از قم، آیت الله نوری همدانی، امروز در دیدار جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی ضمن تأكید بر ضرورت شناخت زمان گفت: شناخت کامل زمان ریشه در تاریخ دارد و باید زمان گذشته را در نظر بگیریم تا حوادث زمان خود را به خوبی تحلیل کنیم.

وی به تبلیغات دشمن علیه نظام اسلامی ایران اشاره كرد و گفت: چون اسلام دین ظلم ستیز است دشمنان می‌خواهند آن را به حاشیه بکشند و مردم را مانند دوران طاغوت به عقب ماندگی فرهنگی و اقتصادی دچار کنند.

این مرجع تقلید در ادامه به حماسه و یوم‌الله 9 دی اشاره كرد و بیان داشت: یكی از اقدامات دشمن علیه كشور در زمان فتنه رخ داد و دشمنان با تمام توان كوشیدند تا به اهداف شوم خود برسند.

وی ابراز داشت: آنها از سایت‌ها و ماهواره‌های خود استفاده كردند و شب و روز تلاش می کنند.

آیت‌الله نوری‌همدانی گفت: بصیرت و هوشیاری مردم موجب شد تا فتنه‌گران رسوا شده و به اهداف خود نرسند.

این مرجع تقلید تاكید كرد: تنها چیزی که توانست جلوی این فتنه را بگیرد ولایت فقیه و حضور با بصیرت و خود جوش مردم در صحنه فتنه سال گذشته بود و مردم تا زمانی که پشتوانه ولایت فقیه باشند از طوفان حوادث در امان هستند و سر بلند و پیروز از میدان امتحان خارج می شوند.

آیت‌الله نوری‌همدانی بر رفع مشكلات مردم تاكید كرد و گفت: باید همواره در خدمت مردم بود زیرا این مردم بوده‌اند كه از نظام اسلامی ایران بارها و بارها دفاع كرده و حامی نظام بوده‌اند.