به گزارش خبرگزاری برنا از قم، یادواره شهید زین‌الدین، سرداران و 6 هزار شهید استان قم امشب و با حضور سردار عزیز جعفری، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حرم مطهر فاطمه معصومه (س) آغاز شد.

در این مراسم که پس از اقامه نماز مغرب و عشا در حرم آغاز شد، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق صالحی‌منش استاندار قم، امیرآبادی و حجت‌الاسلام آشتیانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، شهردار و دیگر مسئولان شهر و استان قم، اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه، طلاب، فضلا و اساتید حوزوی، سردار مهدوی‌نژاد فرمانده سپاه استان قم و جمع گسترده‌ای از اقشار مختلف مردم حضور داشتند.

ابتدا سردار مهدی مهدوی‌نژاد فرمانده سپاه علی بن ابیطالب (ع) طی سخنانی اظهار کرد: امام راحل راه آزادگی را به همه مظلومان تاریخ آموختند و شهدا نیز عالی‌ترین مدارج را در مدرسه عشق انقلاب به دست آوردند.

وی با بیان اینکه دشمنان درصدد هستند ما را از پیمودن راه شهدا که همان راه امام حسین (ع) است، بازدارند، تصریح کرد: گرد هم آمده‌ایم تا با شهدایمان پیمان ببندیم با ایمانی راسخ و گام‌هایی استوار، گوش به فرمان ولی امر زمانمان و با شعار «هیهات منا الذله» از این پیچ تاریخی عبور خواهیم کرد که صبح پیروزی نزدیک است.

فرمانده سپاه استان قم تصریح کرد: باید سخن امام راحل را آویزه گوش خود قرار دهیم که فرمودند به ملت بزرگ ایران و همه مسئولان عرض می‌کنم بزرگ‌ترین ساده‌اندیشی آن است که گمان کنیم جهان‌خواران خصوصا آمریکا از اسلام و ما دست برداشته‌اند، لحظه‌ای نباید از دشمنان غافل شویم زیرا در نهاد و سرشت آمریکا، کینه و دشمنی با اسلام ناب محمدی (ص) موج می‌زند.

قرار است در این یادواره، سردار جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران نیز سخنرانی کند.