به گزارش خبرگزاری برنا از قم، سعید خرمی رئیس مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر استان قم در این خصوص گفت: این ورک شاپ ها به منظور آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان و هنرمندان با مباحث مربوط به هنر است که با حضور اساتید برجسته هنر کشور برگزار می شود.

وی تصریح کرد: این ورک شاپ ها با حضور دانشجویان هنر و همچنین علاقه مندان به حضور در سوگواره عرش دهم برگزار خواهد شد که تا کنون دانشجویان و هنرمندان بسیاری از آن استقبال کرده اند.

خرمی اذعان داشت: نخستین ورک شاپ روز شنبه اول آذر ماه از ساعت 13 الی 17 با موضوع تایپیوگرافی خواهد بود که با حضور استاد مسعود نجابتی از اساتید برجسته کشور و داوران بین المللی برگزار خواهد شد.

رئیس مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر استان قم گفت: دومین ورک شاپ نیز روز یکشنبه دوم آذر ماه از ساعت 11 تا 17 برگزار می شود که موضوع آن تصویر سازی است.

وی در خصوص اساتید این بخش گفت: در این ورک شاپ تخصصی استاد طلایی و استاد صلواتیان حضور خواهند داشت که جزو اساتید برجسته کشور در زمینه تصویرسازی به شمار می روند.

خرمی به سومین ورک شاپ تخصصی اشاره کرد و گفت: سومین ورک شاپ نیز با موضوع پوستر است که در این زمینه نیز استاد موسی زاده از اساتید برجسته به ارائه آموزش خواهد پرداخت.

رئیس مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر استان قم در خصوص برگزاری سومین ورک شاپ تخصصی گفت: این ورک شاپ روز دوشنبه سوم آذر ماه از ساعت 8 الی 12 برگزار می شود.