به گزارش خبرگزاری برنا از قم، آیت الله رضا استادی در مراسم گرامیداشت پنجاهمین سالگرد تاسیس موسسه در راه حق در قم گفت: حضور و مشارکت مردم در انجام برنامه ها و فعالیت های دینی و فرهنگی بسیار مهم و تاثیرگذار است.

وی خاطرنشان کرد: مهمترین عامل در تاثیرگذاری و پیشبرد اهداف فرهنگی و تبلیغ دین، اخلاص و در نظر گرفتن رضایت پروردگار متعال است، زیرا اخلاص در این فعالیت ها موجب جلب اعتماد مردم و بزرگان و در نتیجه همراهی و مشارکت آنها خواهد بود.

عضو شورای عالی حوزه علمیه قم با اشاره به اقدامات و فعالیت های گسترده و برجسته موسسه در راه حق طی 50 سال گذشته، از اخلاص موسسین و پایه گذاران این موسسه یاد کرد و گفت: موسسه در راه حق در قبل و بعد از انقلاب اسلامی حقیقتا در جهت تبلیغ و ترویج آموزه های دینی و مقابله با افکار و نحله های انحرافی و التقاطی اقدامات گرانقدر و شایسته ای انجام داده است.

وی در پایان با بیان اینکه امروز اقتضائات و نیازهای فکری و فرهنگی جامعه با گذشته بسیار متفاوت شده است، بر ضرورت به روز رسانی برنامه ها و فعالیت ها در این جهت تاکید کرد و گفت: مراکز و نهادهایی که پاسخگوی پرسشها و شبهات جوانان و نوجوانان هستند، باید کاملا نظارت و بررسی شوند تا این امر مهم و حساس به خوبی انجام شود.