به گزارش خبرگزاری برنا از قم و به نقل از ستاد خبری دومین جشنواره غذای ایرانی، مهدی فرهادلو مدیر روابط عمومی شهرداری قنوات اظهار کرد: برگزاری چنین جشنواره‌هایی در استان که می‌تواند فرهنگ، آداب و رسوم، سبک زندگی و نوع غذا پختن در هر منطقه را نشان دهد، جای تقدیر و تشکر دارد.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره غذای ایرانی در قم ابراز کرد: در بسیاری از مواقع دیده می‌شود نوجوانان و حتی جوانانی که برای بازدید از این جشنواره آمده‌اند، بسیاری از غذاهای بومی و سنتی قمی را ندیده و با آن بیگانه‌اند و این یکی از دستاوردهای برگزاری چنین جشنواره‌هایی است.

مدیر روابط عمومی شهرداری قنوات با اشاره به حضور غرفه این شهرداری در جشنواره غذای ایرانی، گفت: سعی کردیم جمعی از بانوان شهر قنوات که در زمینه پخت غذا و نان‌های محلی این شهر تخصص دارند را به این نمایشگاه بیاوریم تا به صورت مستقیم غذاها و نان خود را به مردم عرضه کرده و به سولات بازدیدکنندگان درباره نحوه تهیه آنها پاسخ دهند.

فرهادلو در پایان ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این جشنواره خاطرنشان کرد: شهرداری قنوات در راستای فعالیت‌های فرهنگی خود برای آشناکردن مردم با فرهنگ و رسوم این شهر در این نمایشگاه حاضر شده و این غرفه با استقبال بسیار خوب از طرف ازدیدکنندگان مواجه شده است.