به گزارش خبرگزاری برنا از قم، حجت الاسلام والمسلمین صالحی منش با اشاره به تمهیدات استان قم برای میزبانی چهاردهمین سفر كاروان تدبیر و امید اظهار كرد: تمامی مقدمات و امكانات لازم برای برگزاری هر چه باشكوه تر این سفر فراهم شده است.

استاندار قم با بیان این كه سفر دولت خیرات و بركات زیادی را برای توسعه و پیشرفت استان قم بهمراه خواهد داشت، گفت: مسائل و نیازهای اساسی و اولویت دار استان در بخش های مختلف دسته بندی و به محضر عالی ترین مقام اجرایی كشور گزارش خواهد شد.

وی با اشاره به اهداف این سفر، سفرهای استانی دولت تدبیر و امید را متفاوت از سفرهای دولتهای گذشته عنوان و خاطرنشان كرد: رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت در این سفر، از نزدیك در جریان تنگناها و مشكلات اساسی استان قرار گرفته و برای تسریع در حل آن ها چاره جویی می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین صالحی منش در تشریح دستاوردهای یكسال و نیم گذشته دولت یازدهم، حمایت مردم، رهبری و مراجع را پشتوانه اصلی موفقیت دولت دانست و افزود: دولت تدبیر و امید در این مدت كوتاه و با اتكاء به این پشتوانه معنوی، گام های بلندی را در زمینه خدمات رسانی به مردم و حل مشكلات و كمبودهای جامعه داشته است.

استاندار قم با اشاره به فضای شور و اشتیاق عمومی در آستانه سفر دولت به قم گفت: همراهی مردم با دولت، گره گشای مشكلات اساسی كشور خواهد بود.