به گزارش خبرگزاری برنا از قم، در این مراسم وزیر مسکن و شهرسازی با قدردانی از تلاش های شرکت تعاونی رایحه خوش خدمت در انجام پروژه های بزرگ مسکن در قم گفت: اساس انجام پروژه های مسکن بر ساخت اصولی و استحکام بالا با بهره گیری از روش های مفید در صنعت سازه استوار است.

دکتر علی نیکزاد سرعت بخشی و حفظ کیفیت را دو عنصر مهم در اجرای پروژه دانست و افزود: پس از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها، مبحث 19 در صنعت سازه پیرامون کاهش میزان مصرف و افزایش بهره وری از اهمیت ویژه ای برخوردار شد.

وی حمایت مسئولان را عاملی مهم در انجام پروژه های استانی و عمرانی عنوان و اذعان کرد: همه ما باید بدون حاشیه سازی و بروکراسی های اداری روند توسعه پروژه ها را تسریع بخشیم تا بتوانیم مشکل فعلی مسکن به عنوان معضلی مهم در جامعه را رفع نماییم.

در ادامه این مراسم مدیرعامل طرح مسکن رایحه خوش خدمت خاطرنشان کرد: حضور مسئولان در کنار مجریان عاملی مهم در توسعه روز افزون زیرساخت های صنعتی مسکن خواهد بود به گونه ای می توان با توجه به مساعدت مسئولان به آینده پروژه های مسکن و توسعه آن امیداوار شد.

وی با تشریح پروژه مسکن رایحه خوش خدمت گفت: در حال حاضر پروژه در زمینی به مساحت 42/3886متر مربع در چهار بلوک 13 طبقه ای طراحی شده است.

احمد محمود نژاد مدیر عامل شرکت تعاونی مسکن رایحه خوش خدمت استان قم خدمت رسانی به اقشار ضعیف جامعه را با توجه به سال جهاد اقتصادی مهمترین گام در راستای توسعه اقتصادی خواند و گفت: بسیاری از مسئولان روند اجرایی فعالیت های پروژه را با مساعدت خود همراهی نمودند که در این باره باید از عزیزانی چون حجت الاسلام و المسلمین روانبخش ، آقایان شکروی ، خلج، آوینی و همچنین ریاست محترم جمهور و وزیر محترم مسکن و شهرسازی و هیئت همراه و نیز از مسئولین محترم استانی از جمله سردار مهدوی نژاد ، سرهنگ جعفری اتابک، استاندار محترم ، شهردار و شورای اسلامی شهر ، ریاست محترم شهرسازی ومعماری استان مهندس بهشتی شهردار منطقه چهار مهندس جعفری ، زرین چنگ سرپرست اداره تعاون، مهدی رهنما رئیس اتحادیه املاک ، غلامرضا تفتی رئیس مجمع امور صنفی، مهندس جواد معصومی مشاور فنی طرح ، مهندس هادی محود نژاد از مهندسین حرم حضرت معصومه (س) و مشاور طرح رایحه خوش خدمت و آقای سید علی اکبر چاوشی نسب بازرس محترم شرکت و مهندس عبادی و آقای سیدعلی بهاءالدینی از بانیان و خیرین واگذاری زمین و جناب رضا خزائلی و محمد خزائلی به عنوان مدیربرنامه های شرکت و آقای رضا کارگران قمی معاون برنامه های شرکت تعاونی قدردانی نمائیم. لازم به یادآوری است شرکت تعاونی رایحه خوش خدمت توسط عده ای از فعالان ستاد انتخاباتی ریاست محترم جمهور فعالیت های گسترده ای را در زمینه ی اجرای پروژه های عمرانی در سطح استان داشته است.

لازم به یادآوری است شرکت تعاونی رایحه خوش خدمت توسط عده ای از فعالان ستاد انتخاباتی ریاست جمهوری فعالیت های گسترده ای زا در زمینه اجرای پروژه های عمرانی در سطح استان داشته است.