به گزارش خبرگزاری برنا از قم، این لوح فشرده با محوریت سفر اخیر مقام معظم رهبری به شهر مقدس قم و دیدارها و سخنرانی های معظم له به همراه فیلم و عکس تولید و از هم اکنون در دسترس ولایت مداران قرار گرفته است.

این لوح فشرده در 17 موضوع، مشروح هفت عنوان سخنرانی به صورت فایل صوتی، 15 تلاوت قرآن توسط رهبرانقلاب و 22 اثر از آثار منتخب ایشان تهیه شده است.

اصول رفتاری با توجه به نقش دشمن، اهمیت فلسفه شهادت، موقعیت حوزه علمیه قم و نسبت روحانیت با نظام اسلامی، لزوم تحول در حوزه های علمیه، شاخص های لازم برای بسیجیان و نوجوانان، تببین حضور طلاب خارجی در جمهوری اسلامی از جمله عناوین سخنرانی رهبر انقلاب می باشد.

"بصیرت و پایه های اساسی آن" و " توصیه های مقام معظم رهبری برای مسوولین اجرایی کشور" از دیگر عناوین و موضوعات سخنرانی رهبر فرزانه انقلاب  است.

در این لوح فشرده 750 قطعه عکس نفیس از حضرت آیت الله خامنه ای ویژه دیدارها و استقبال مردم قم از معظم له در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

همچنین دسترسی به متن کامل سخنرانی های مقام معظم رهبری، همراه با جستجو در متن، دسترسی به صوت و فیلم همراه با گردش تصاویر مرتبط یا فایل مورد نظر از دیگر قابلیت های فنی این لوح فشرده گرانسنگ می باشد.