به گزارش خبرگزاری برنا از قم، مادر شهیدان حسین و رضا بشری حاجیه فخر السادات طباطبایی روز گذشته بر اثر بیماری رحلت نمود و میهمان شهدا شد.

حسین متولد سال 1340و رضا متولد سال 1339 فرزندان خانواده بشری میری در حادثه تلخ بمباران ناجوانمردانه رژیم بعث صدام به مناطق مسکونی و مردم بی دفاع در سال 1365در محل سه راه بازار قم به شهادت رسیدند.

ملت ایران در داخل شهرها و در دفاع و پشتیبانی از جبهه ها و در خط مقدم مقابله با دشمنان اسلام جان خویش را برای دفاع از انقلاب اسلامی در طبق اخلاص گذاشتند رژیم بعث عراق در جنگی نابرابر با بمباران شهرها و کشتن مردم بی دفاع حتی  زنان و کودکان در پی تضعیف روحیه ملت ایران بود.

این در حالی بود که ایمان راستین برنده ترین سلاح سپاه حق در برابر سپاه کافر بعثی بود، زنان و مادران این سرزمین ضمن راهی نمودن عزیزان خویش  برای دفاع از انقلاب اسلامی در غم فراق آنان شکیبایی پیشه کردند و بعد از شهدا با صبر و پایداری به دفاع از راه شهدا پرداختند.

بنیادشهید و امور ایثارگران استان قم ضمن تسلیت رحلت ملکوتی مرحومه طباطبایی مادر شهیدان بشری میری فردویی به مردم شهید پرور قم، اعلام می دارد مراسم تشییع پیکر آن مرحوم سه شنبه 24 تیرماه ساعت 17از مسجد از مقابل مسجد باب الجنه خیابان انقلاب به سمت گلزار شهدای علی بن جعفر (ع) برگزار می شود. حضور پرشور ملت وفادار و شهید پرور موجب شادی ارواح طیبه شهدای آن خاندان خواهد شد.