به گزارش خبرگزاری برنا از قم، مسئول غرفه مرکز تخصصی مهدویت گفت: این مركز در نمایشگاه طلیعه ظهور با ارائه کتاب‌ها و نرم‌افزارهای مهدویت سعی در گسترش فرهنگ مهدوی در جامعه را دارد.

حجت‌الاسلام سید حسن عبادی تصریح کرد: ما سعی کردیم در این نمایشگاه کتاب‌هایی عرضه کنیم که برای جوانان مفید بوده و آنها را با آموزه‌های مهدوی آشنا کند.

وی بیان داشت: در این غرفه پایان نامه‌های تخصصی مهدویت نیز ارائه شده که دانش‌پژوهان مرکز تخصصی مهدویت از آنها دفاع علمی کرده‌اند.

مسئول غرفه مرکز تخصصی مهدویت ابراز داشت: همچنین برای نخستین بار درس خارج مهدویت که زیرنظر آیت‌الله نجم‌الدین طبسی برگزار می‌شود، در این نمایشگاه ارائه شده است.

حجت‌الاسلام عبادی با اشاره به لزوم پاسخگویی به شبهات و سئوالات پیرامون ولایت فقیه گفت: در نمایشگاه طلیعه ظهور غرفه‌های پاسخگویی به سئوالات شرعی و بحث ولایت فقیه دایر شده که بیشتر مخاطبان آن را جوانان تشکیل می‌دهند.

وی با بیان اینکه آموزه‌های مهدوی را باید از دوران کودکی به فرزندان خود آموزش دهیم، تصریح کرد: مرکز تخصصی مهدویت در این نمایشگاه اقدام به ارائه مجموعه بازی‌های کارتی و کتابچه‌های ویژه كودکان و نوجوانان کرده تا از طریق این ابزارها، فرهنگ مهدویت را برای كودكان و نوجوانان تبیین كند.

مسئول غرفه مرکز تخصصی مهدویت اضافه کرد: از سوی دیگر با توجه به رواج انحرافات در خصوص مهدویت و تحریف این مكتب حیات‌بخش، مستندهایی به منظور رفع شبهات آماده شده که در این نمایشگاه ارائه می‌شود.