به گزارش خبرگزاری برنا از قم، اشرف یوسفی گفت: در تیرماه امسال جلسه‌ای با حضور مسئولان هیئات مذهبی بانوان و پایگاه‌های فرهنگی استان برگزار شد كه در آن جلسه مقرر شد ضمن آسیب‌شناسی فرهنگی و دینی هیئات مذهبی، نیازمندی آنها به اعزام مبلغه در ماه رمضان اعلام شود.

وی اضافه كرد: پس از آن جلسه 40 تقاضای اعزام مبلغه از سوی مسئولان هیئات مذهبی بانوان ارائه شد و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، 23 مبلغه در ماه رمضان به این مراكز اعزام شدند.

یوسفی با بیان اینكه فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی مبلغات از روز اول ماه مبارك رمضان آغاز شده است، بیان داشت: اعزام مبلغات منحصر به شهر مقدس قم نیست، بلكه شهرهای تابعه استان نیز از این فرصت تبلیغی بهره‌مند هستند.

مسئول امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی استان قم با اشاره به نحوه فعالیت مبلغات در ماه مبارك رمضان اظهار داشت: مبلغات دینی با حضور در جلسات هیئات مذهبی بانوان به تشریح مباحث مربوط به بایسته‌های ماه مبارك رمضان و بازگویی احكام می‌پردازند.

وی ادامه داد: پاسخ به سئوالات و شبهات بانوان و ترویج فرهنگ‌ها و امور حسنه در بین بانوان از دیگر فعالیت‌های مبلغات در ماه مبارك رمضان است.