به گزارش خبرگزاری برنا از قم، حجت‌الاسلام محمد حسین موسی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن عرض تبریك به مناسبت فرارسیدن هفته دولت گفت: در طول این هفته در استان قم شاهد افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های بسیاری خواهیم بود كه شیرینی خدمات دولت خدمتگذار به مردم است.

وی ابراز داشت: در بخش نفت و گاز پروژه های مختلفی را افتتاح می كنیم كه در این راستا هفت پروژه با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

استاندار قم گفت: در حوزه گردشگری پنج پروژه با اعتباری بالغ بر یك میلیارد تومان به بهره برداری می رسد كه شامل هتل آپارتمان، كمپ‌های تفریحی و... است.

موسی‌پور ابراز داشت: در این هفته در حوزه مسكن 5 هزار و 609 واحد مسكن مهر به بهره برداری می رسد كه علاوه بر این پروژه‌های دیگری نیز همزمان با سالگرد سفر مقام معظم رهبری به قم به بهره برداری خواهد رسید.

وی گفت: در بخش صنایع 5 پروژه با اعتبار 12 میلیارد و 490 میلیون تومان آماده بهره برداری است كه كارگاه‌ها و كارخانجات مختلف صنعتی به بهره برداری خواهند رسید.

استاندار قم افزود: پنج پروژه با اعتباری بالغ بر 14 میلیارد تومان نیز در شهرك‌های صنعتی به بهره برداری می رسد كه از جمله مهمترین آنها شهرك چاپ و نشر است.

موسی پور ابراز داشت: در حوزه جهاد كشاورزی 25 پروژه آماده بهره برداری است و در اداره كل راه و ترابری نیز 2 پروژه شامل بهسازی جاده ها به بهره برداری می رسد.

وی بیان داشت: 2 زمین چمن در این ایام برای جوانان به بهره برداری خواهد رسید و طرح هادی 36 روستا نیز تكمیل می شود.

استاندار قم گفت: علاوه بر این 16 پروژه دیگر نیز با اعتباری بالغ بر 136 میلیارد تومان در طول هفته دولت كلنگ زنی می‌شود تا با اجرای آن شاهد رشد و پیشرفت در سطح استان قم باشیم.