به گزارش خبرگزاری برنا از قم، مراسم یادبود بخشدار فقید بخش كهك با حضور اقشار مختلف مردم قدرشناس و عزادار بخش های مركزی، كهك و مسؤلان شهرستان و استان و اعضای شورای اداری استان، در مسجد جامع شهر قنوات برگزار شد.

استاندار قم در حاشیه این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم مظفر سعادتی، به سوابق اجرایی و تلاش ها و خدمات ارزنده و ماندگار آن مرحوم اشاره و تصریح كرد: مرحوم مظفر سعادتی از جمله مدیران پرتلاش، ساعی و خدومی بودند كه دغدغه ای جزء خدمت بی منت به مردم و گره گشایی از مشكلات آن ها و عمران و آبادانی منطقه نداشت.

حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین موسی پور به روحیه مردمی آن مرحوم اشاره كرد و گفت: مرحوم مظفر سعادتی به عنوان مدیری لایق و وارسته همواره در هر جایگاه و توفیق خدمتگزاری با تمام وجود و عشق و علاقه به مردم حاضر شده و تشییع باشكوه پیكر آن مرحوم و حضور گسترده تمامی اقشار و حزن و اندوه امروز مردم و تمام كسانی كه آشنایی و شناختی نسبت به این بزرگوار داشتند، نشان گر این ویژگی بارز و برجسته است.

حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین موسی پور ضمن تسلیت درگذشت این مدیرارزشی و ولایی به خانواده و بستگان آن مرحوم و عموم جامعه مدیران استان و شهرستان گفت: آن مرحوم در طول قریب به شش سال مسؤلیت در بخشداری كهك، منشاء خدمات و اقدامات ارزنده ای در جهت عمران و آبادانی منطقه بود و بی تردید مردم قدرشناس این بخش یاد و خاطره و زحمات ارزشمند و ماندگار این خدمتگزار صادق را از یاد نخواهند برد.

لازم به یاد آوری است مرحوم هادی مظفر سعادتی از ایثارگران دروان دفاع مقدس بودند كه از اواخر سال 84 در مسؤلیت بخشدار كهك انجام وظیفه می كرد و شامگاه یكشنبه این هفته پس از تحمل یك دوره بیماری طاقت فرسا به دیار باقی شتافت.