به گزارش خبرگزاری برنا از قم، حجت  الاسلام والمسلمین صفر فلاحی اظهار داشت: همزمان با ایام نوروز نمایشگاه کتاب زائر در صحن جوادالائمه حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) بر پا خواهد شد.

وی با بیان این که هدف از برگزاری این نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی و کتب منتشر شده از سوی انتشارات زائر آستانه مقدسه قم است بیان کرد: در سال جاری 30 عنوان کتاب چاپ اول و نزدیک به هشتاد عنوان کتاب چاپ مجدد از سوی این انتشارات به چاپ رسید که در این نمایشگاه ارائه خواهد شد.

مسوول انتشارات زائرآستانه مقدسه قم با اشاره به این که در این نمایشگاه علاوه بر ارائه آثار انتشارات زائر، آثار ناشران دیگر نیز ارائه می شود عنوان کرد: غالب کتبی که ارائه می شود موضوع دینی و مذهبی دارد و در کنار آن نرم افزار های صوتی و تصویری و محصولات فرهنگی ارائه خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: "منطق حجاب" اثر سید عباس طباطبایی فر، "شمیم پارسایی" با موضوع اخلاق نوشته رضا اخوی ،"خرد و خردمندی در نهج البلاغه" اثر حجت الاسلام سید حسین حسینی، "راز رنج ها" با موضوع تربیتی و نگاهی به علت اتفاق های زندگی و بررسی آن ها به قلم محمد مهدی فجری از کتاب های در دست چاپ انتشارات زائر هستند که بزودی منتشر خواهند شد.

حجت الاسلام والمسلمین فلاحی افزود: کتاب های " بگو کی تو رو آفریده" با زبان شعر و موضوع آشنایی با توحید نوشته علیرضا حضرتی،" مثل چشم های مادرم" با موضوع انتظار اثر سیده مهر انگیز اشرف پور، " چرا نماز می خوانیم" به قلم جواد محدثی برای کودکان و نوجوانان و کتاب" نان سرچشمه زندگی" اثر محمد مهدی فجری با نگاهی به اهمیت نان در روایات و فرهنگ سازی پرهیز از اسراف تا پایان سال جاری منشر خواهد شد.