رئیس جهاد دانشگاهی استان کردستان امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران هدف از برگزاری این همایش را بهره‌گیری از دیدگاه‌ها و نظرات علمی دانشجویان، اساتید دانشگاه‌ها و کارشناسان درباره مسایل اجتماعی و ارایه راهکار برای برطرف کردن آسیب‌ها و معضلات اجتماعی عنوان کرد.
 
حمیدرضا مجردی با اشاره به برگزاری همایش‌های اول و دوم آسیب‌های پنهان با موضوعات مختلف اجتماعی، تصریح کرد: همایش سوم با موضوع رسانه و آسیب‌های اجتماعی و چهارمین همایش ملی آسیب‌های پنهان نیز با موضوع جوانان و تحولات هویتی برگزار می‌شود.

جوانان و هویت‌های چندگانه (هویت ملی، جهانی و قومی) ـ جوانان، هویت و مدیریت بدن ‌ـ جوانان، معنویت‌گرایی و هویت ‌ـ جوانان، هویت و بی‌اعتنایی اجتماعی‌ ـ جوانان، هویت و بنیادگرایی ‌ـ فضای مجازی و تحولات هویتی‌‌ ـ‌ تحول الگوهای گذران اوقات فراغت‌ خشونت فردی و اجتماعی و تحولات هویتی ‌ـ نظام آموزشی (رسمی و غیر رسمی) و تحولات هویت از محورهای این همایش است.

مجردی گفت: در این دوره از همایش آسیب‌های پنهان، مقالات برتر در نشریه علمی و پژوهشی جوانان، فرهنگ و جامعه به چاپ می‌رسد. 70 مقاله به دبیرخانه سومین همایش آسیب‌های پنهان در سال گذشته رسید که 40 مقاله آن تخصصی و 30 مقاله دیگر در موضوع‌های دیگر ارائه شده بود.

علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزییات شرکت در این همایش می‌توانند به وب سایت www.jdkurd.ir مراجعه کنند.