به گزارش خبرگزاری برنا از سنندج و به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام مسعود صفی‌یاری مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: این طرح با پشتوانه رهبر فرزانه انقلاب و تلاش دولت خدمتگزار در حال شکل‌گیری است.

وی افزود: همه مردم به‌ویژه مسوولان باید خود را با این طرح همراه کنند و برای اجرای هرچه بهتر آن مشارکت داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه مردم تاکنون از این طرح استقبال کرده‌اند و امیدواریم مسوولان نیز با اجرای دقیق و کامل طرح نظام اسلامی را در نیل به اهداف متعالی یاری کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان از آمادگی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان و مجموعه‌های وابسته به آن از جمله تشکل‌های دینی برای همکاری تنگاتنگ در این زمینه خبر داد.

حجت‌الاسلام صفی‌یاری یادآور شد: هدفمند کردن یارانه‌ها عدالت اجتماعی را در جامعه به ارمغان می‌آورد و حرکتی موثر برای پیشرفت و توسعه است.

وی با تاكید بر اینكه هدفمند كردن یارانه ها، تدبیر توزیع و مصرف یارانه ها را از دولت به مردم واگذار می کند، گفت: این اقدام منجر به اصلاح الگوی مصرف شده و در نتیجه مردم را به پرهیز از اسراف که از تاکیدات قرآن کریم است، دعوت می‌کند.

وی اضافه کرد: اقشار مختلف مردم با دوری از اسراف و صرفه‌جویی فاصله‌های طبقاتی را می‌کاهند و راه و مسیر زندگی درست را برای خودشان هموار می‌کنند.