شایان ذکر است در این نشست 22 سازمان مردم نهاد با اعضاء فعال خود حضور داشتند و به معرفی و بیان دیدگاه های خود پرداختند.

به گزارش خبرنگار برنا از استان کرمانشاه؛ در این نشست که با حضور از دبیران و فعالین سازمان های مردم نهاد جوانان استان برگزار شد، جوهری مدیرکل ورزش و جوانان از فعالین سمن ها خواست تا با عزم بیشتر در این سالی که به نام فرهنگ و اقتصاد نامگذاری شده است به فعالیت های خود ادامه دهند.
 
وی ضمن بررسی مسائل و مشکلات پیش روی سمن ها گفت: همه ما اطلاعات خوبی از کاستی های موجود سازمان های مردم نهاد داریم و مطرح نمودن آنها صرفا مشکلی را مرتفع نمی کند بلکه باید با ارائه راه کار مسیر را برای رسیدن به سطح مطلوب گشود.

جوهری در ادامه افزود: اگر تک تک اعضاء جامعه قدم در راستای ارتقاء سطح فرهنگ جامعه به صورت عزم ملی بردارند می توان امیدوار شد که وضعیت بهتر از وضع موجود شود وگرنه تغییر قابل توجهی صورت نخواهد گرفت.

در ادامه مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از برنامه ریزی در زمینه بازدید مستمر از سمن ها خبر داد و افزود: بانک اطلاعاتی جوانان استان جهت بررسی و استفاده در برنامه ریزی های کلان در حال تکمیل شدن است و می تواند عرصه را برای مسوولان در جهت برنامه ریزی بهتر محیا سازد.
 
وی در ادامه از فعالین سمن ها خواست نیاز جامعه را رسد کنند و در یک نیاز سنجی جامع برنامه ریزی برای حل مسائلی از قبیل اوقات فراغت و ازدواج و... را بررسی کنند.
 
ایشان با اشاره به استفاده از ظرفیت فضا های ورزشی و مکان ها برای سمن ها گفت: باید مکان مناسبی را برای حضور تشکل ها و سازمان های مردم نهاد محیا کنیم.