رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه با اشاره به برنامه های شورا و پروژه های در دست اجرای شهرداری کرمانشاه گفت: امسال، سالی روشن برای توسعه کرمانشاه است و پروژه‌های بسیاری در زمینه زیباسازی، فرهنگی و عمرانی در این شهر اجرا می‌شود.
به گزارش خبرگزاری برنا در استان کرمانشاه؛خسرو زرافشانی تعامل شورای شهر و شهرداری را مطلوب توصیف کرد و گفت: شورا و شهرداری در یک مسیر گام برمی‌دارند و این تعامل، همراهی و همفکری سبب پیشرفت و توسعه شهر می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: مشارکت مردم با شهرداری ستودنی است و بر خود وظیفه می‌دانم خداوند بزرگ را شکرگذار باشم که با کمک مردم و اعضای پرتلاش شورای شهر، فضای خوب و عالی جهت خدمت رسانی فراهم است.
وی تصریح کرد: شورای چهارم در عمل به رسالت اصلی خود می خواهد شورای شهر باشد نه شورای شهرداری، بنابراین، بنا را بر همکاری و همراهی با تمام دستگاهها و نهادها بویژه های دستگاههای خدمات رسان شهری باشد تا مسائل و مشکلات شهری را پیگیری نماید و به نتیجه مطلوب برساند.
زرافشانی سپس به توجه مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر به ورزش شهروندی تأکید کرد و افزود: سلامت اجتماعی در گرو سلامت شهروندان است و برای داشتن جامعه ای سالم و به دور از ناهنجاری ها باید ورزش را ترویج و فضاهای ورزشی را توسعه دهیم چراکه ورزش برای پر کردن اوقات فراغت جوانان و دور کردن آنها از معضلات اجتماعی نقش بسیار زیادی در سالم سازی جامعه دارد.