مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: خوشبختانه هم افزایی بسیار خوبی میان دستگاه‌های ذی‌ربط در امر توسعه ورزش عمومی در استان کرمانشاه شکل گرفته است.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کرمانشاه؛ مجتبی جوهری در نشست کمیته توسعه ورزش عمومی در کرمانشاه با اعلام این مطلب اظهار کرد: در حال حاضر با همکاری شهرداری و شورای شهر 60 محله در شهر کرمانشاه به منظور برگزاری المپیاد ورزش محلات در فصل تابستان در نظر گرفته شده است.

جوهری بیان کرد: این طرح برای اولین بار در استان کرمانشاه اجرا می شود و در آن سعی شده است که جوانان محلات مختلف شهرها برگزاری این رقابت ها را مدیریت کنند.

وی تاکید کرد: در این زمینه همکاری خوب و مناسبی میان این اداره کل با شهرداری و شورای شهر کرمانشاه شکل گرفته است که باعث افزایش توان و ظرفیت در زمینه توسعه ورزش همگانی و عمومی در سطح جامعه شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه،در ادامه خاطرنشان ساخت: این رقابت ها در رشته های تیمی فوتسال، والیبال، طناب زنی، هفت سنگ و دژابال و در رشته های انفرادی طناب زنی، پینگ پنگ، شطرنج، فریزبی و روپایی برگزار خواهد شد.

جوهری همچنین برگزاری ورزش کارکنان دولت در استان را مورد تاکید قرار داد و گفت: این رقابت ها نیز قرار است در7 رشته آقایان و 6 رشته بانوان برگزار شود.