معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه در گردهمایی بخشداران گفنت: بخشداران نماینده‌ عالی دولت در بخش هستند و باید برنامه‌ریز و مجری توسعه اقتصادی و اجتماعی بخش تابع خود باشند، چون که این بخشدار منطقه است که می‌تواند ظرفیت‌های اقتصادی و توسعه‌ای بخش را شناسایی و جامه عمل بپوشاند.

به گزارش خبرگزاری برنا در استان کرمانشاه، آیت‌الله آزرمی اظهار داشت: بخشدار بایستی مسیر ارتقاء و توسعه روستایی و همچنین ارتقاء سطح معیشت زندگی مردم روستاهای تابع بخش خود را با اتخاذ تصمیمات درست و راهبردی هموار کند و نگذارد که زندگی در جامعه روستایی برای روستاییان غیر قابل تحمل و سخت تلقی شود.

وی افزود: بخشدار بایستی به اقتصاد روستاها به خصوص اقتصاد کشاورزی روستاها اشراف داشته باشد و بتواند مسیر توسعه روستاها را در زمینه‌های مختلف پیگیری و رصد کند.

معاون سیاسی استانداری کرمانشاه گفت: بخشدار بایستی برای آحاد جامعه روستایی تحت نظر بخش خود سیاستگذاری کند و برنامه ارتقاء و توانمند سازی‌ها روستاها را تدوین و اجرایی کند.

آزرمی ادامه داد: خوشبختانه با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید٬ بارقه‌های امید و عقلانیت در جامعه و کشور سایه انداخت و امیدواریم مدیران این دولت که ما و شما هستیم٬ بتوانیم مجری خوبی برای اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های دولت تدبیر و امید در این استان کرمانشاه باشیم.

وی افزود: دولت دکتر روحانی توانسته است در بخش‌های مختلف اقتصادی و سیاسی عقلانیت کامل و استفاده از خرد جمعی را بکار گیرد و نمود واقعی در درون جامعه پیدا کند. 

آزرمی افزود: استراتژی دولت در بخش سیاست خارجی و همچنین پویابخشی به روابط خارجی با سایر دولت‌ها به ویژه در موضوع هسته‌ای و تعامل سازنده با جهان بطور جدی در راس برنامه‌های این دولت قرار گرفته است که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی همچنین رونق بخشی به اقتصاد کشور و خروج از رکود اقتصادی را یکی دیگر از برنامه های دولت دکتر روحانی ذکر کرد و گفت: دولت در ابتدای سکانداری خود همواره سعی کرده که موضوع اشتغال و بیکاری در سطح کشور را به صورت ویژه نگاه کند و در تلاش است که مشکلات مربوط به بخش اشتغال و سرمایه‌گذاری اقتصادی کشور که منجر به پویایی جامعه می‌شود٬ را به صورت ویژه حل و مرتفع کند. 

آزرمی افزود: اجرای طرح تحول نظام سلامت در کشور که تاکنون موفقیت آمیز بوده است که از مهم‌ترین خدمات دولت دکتر روحانی به مردم کشور در حوزه سلامت و بهداشت و درماناست. 

وی در پایان گفت: خوشبختانه عقلانیت عمومی در این بخش بسیار مشهود است و مردم کشور حتی در دورترین نقاط محروم کشور دیگر دغدغه درمان و سلامتی ندارند.