مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کرمانشاه در نامه‌ای از عملکرد مدیرکل و دفتر حقوقی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کرمانشاه برای صیانت از آثار تاریخی و میراث فرهنگی این استان تقدیر و تشکر کرد.
 
به گزارش خبرگزاری برنا در کرمانشاه، حجت‌الاسلام عبدالله عزیزی در نامه‌ای خطاب به علی فعله‌گری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمانشاه ضمن تقدیر از عملکرد ایشان در خصوص صیانت از آثار تاریخی، پی‌گیری‌های دفتر حقوقی این اداره کل در امر طرح، تعقیب و دفاع از دعاوی و به ویژه آرشیو آراء قضایی این اداره کل را ستودنی اعلام کرد.

گفتنی است، در 10 ماه گذشته با پی‌گیری‌های شخص مدیرکل و دفتر حقوقی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمانشاه 44 پرونده حقوقی مبنی بر دستبرد افراد سودجو به آثار تاریخی تعیین تکلیف و برای آنها رای به سود این اداره کل صادر شد. همچنین در دو پرونده سرایدار تکیه بیگلر بیگی و ساختمان معبد آناهیتا نیز رای به خلع ید صادر و با قوه قهریه اجرایی شده است. لذا در ضمن با پیگیری‌های دفتر حقوقی این اداره کل چهار مورد حکم تخریب بناهای غیر مجاز در محدوده مجموعه جهانی بیستون نیز صادر شده و در دست اقدام است.