رییس هیئت قایقرانی کرمانشاه گفت: صابر نادری، افشین شعبانی و هادی جعفری سه قایقران کرمانشاهی هستند که به اردوی تیم ملی روئینگ و آب‌های آرام دعوت شده و اکنون در اردو به سر می‌برند.
 
به گزارش خبرگزاری برنا در کرمانشاه، محمد سهراب‌بیگ اظهار داشت: نادری روئینگ کار کرمانشاهی است که از امروز باید در اردوی تیم ملی بزرگسالان کشورمان حاضر شود و تا 19 بهمن ماه زیرنظر مربیان به تمرین بپردازد.

وی افزود: تیم ملی روئینگ کردان ایران خود را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا آماده می‌کند و هفت قایق سوار دعوت شده در دریاچه آزادی به تمرین می‌پردازند.

رییس هیئت قایقرانی کرمانشاه گفت: محمدعلی قرائت و کیهان شمسی هدایت تیم ملی روئینگ مردان ایران را برعهده دارند.
 
سهراب‌بیگ ادامه داد: همچنین شعبانی و جعفری هم از روز گذشته در سومین مرحله آمادگی تیم ملی آب‌های آرام که در شهر نوشهر مازندران آغاز شده حضور پیدا کرده‌اند. وی افزود: شعبانی و جعفری در بخش بزرگسالان و در رشته کایاک به اردوی تیم ملی آب‌های آرام دعوت شده‌اند و تا 17 بهمن در اردو به تمرین می‌پردازند.

سهراب‌بیگ در پایان به استعداد خوب استان کرمانشاه در ورزش قایقرانی اشاره کرد و گفت: کرمانشاه با داشتن نزدیک به 15 ملی پوش در بخش‌های مختلف قایقرانی بیشترین ملی‌پوش را در تیم ملی دارد.