وزیر صنعت، معدن و تجارت صبح امروز در سفری دو روزه وارد کرمانشاه شد.

به گزارش خبرگزاری برنا در کرمانشاه، محمدرضا نعمت‌زاده صبح امروزبه منظور بازدید از چندین طرح صنعتی استان کرمانشاه و همچنین بازدید از پایانه مرزی قصرشیرین و پایانه مرزی خسروی  وارد کرمانشاه شد و در فروگاه این شهر مورد استقبال معاون برنامه‌ریزی استانداری و جمعی از مسئولین استان کرمانشاه قرار گرفت.

بازدید از شرکت دانش بافت البرز، شرکت تایرکرد، واحد صنعتی بیستون، واحد کیمیامهرورزان غرب(اسیدسیتریک)، مجتمع صنعتی جهان فولاد و ذوب آهن بیستون و بازدید از واحد صنعتی پلمیر کرمانشاه ازجمله برنامه‌های روز اول وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان کرمانشاه بود که از سوی مسئولین استانداری و جمعی از مدیران اجرایی استان همراهی می‌شد.

گفتنی است در سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان، طرح توسعه پتروشیمی کرمانشاه اجرایی با تولید گاز CO2اوره ظرفیت این پتروشیمی به میزان پنج درصد افزایش یافت.

قابل ذکر است دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و شرکت در جلسه شورای هم خانواده در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از برنامه‌های عصر امروز  وزیر صنعت، معدن و تجارت به کرمانشاه است.

همچنین بازدید از بازارچه و پایانه مرزی پرویزخان، مرز بین‌المللی خسروی و شهرک صنعتی این شهرستان و بازدید از منطقه ویژه اسلام آباد غرب و شهرک صنعتی این شهرستان و کارخانه کاشی کاژه از جمله برنامه‌های وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان  کرمانشاه در روز دوم است که انجام خواهد شد.