جلسه ستاد اجرایی سفر راهیان‌نور  درفرمانداری کرمانشاه تشکیل شد.

به گزارش خبرگزاری برنا در کرمانشاه، فض‌‌اله رنجبر فرماندار کرمانشاه گفت: سفرهای راهیان‌نور یک حرکت ارزشی است که می‌تواند گوشه‌ای از رشادت‌ها و شجاعت‌های رزمندگان اسلام را به جوانان و نوجوانان نشان دهد.

وی به هجمه فرهنگی دشمنان اشاره کرد و افزود: سفرها وبرنامه‌های راهیان‌نور می‌تواند گامی موثر در تقابل با تهاجم فرهنگی ارزیابی شود.

فرماندار کرمانشاه با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری بر گسترش و تقویت برنامه‌های سفرهای راهیان‌نور گفت: در این راستا مدیر ارشد استان کرمانشاه و مجموعه تابعه حمایت بی‌دریغ خود را از سفر راهیان‌نور به کرمانشاه اعلام نموده‌اند.

رنجبر ادامه داد:جبهه‌های غرب مظلوم واقع شده‌اند غرب کشور در جنگ رشادت‌ها و شهیدان بسیاری را در دفاع از آب و خاک میهنمان از خود نشان داده‌اند.

وی افزود: پادگان ابوذر در کرمانشاه چیزی کمتر از پادگان دو کوهه جنوب ندارد و ما باید در معرفی هر چه بهتر این پادگان و جبهه‌های غرب به راهیان‌نور تلاش بیشتری از خود نشان بدهیم.

فرماندار کرمانشاه با ذکر خاطره‌ای از عملیات آزادسازی میمک که در نوزدهم دوماه پنجاه ونه صورت گرفت تصریح کرد: این عملیات یکی از پیچیده‌ترین و مهم‌ترین عملیات‌های زمان جنگ بوده که در جبهه‌های غرب صورت گرفته است.

رنجبر در پایان گفت: تمام دستگاه‌های استان کرمانشاه برای میزبانی بهتر و خاطره انگیز از مسافران راهیان‌نور آمادگی دارند.