به گزارش خبرگزاری برنا در یاسوج، معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سهمیه نذورات برنج، گوشت قرمز و گوشت مرغ منجمد و شکر در مجموع ۹۲۰ تن است که طبق برنامه‌ریزی انجام شده و با نرخ مصوب از طریق عاملین مشخص در سطح استان توزیع خواهد شد.

عبدالحمید جهانبین با بیان اینکه امسال با برنامه ‌ریزی دقیق و توزیع به موقع نذورات، درصدد رفع نیازمندی ‌ها و جلب رضایت هیات‌های مذهبی و اقشار مختلف مردم خواهیم بود افزود: تامین و توزیع کالاهای اساسی، انجام مانورهای نظارتی و تشدید بازرسی ها از جمله اقدامات سازمان صنعت، معدن و تجارت برای ماه های محرم و صفر خواهد بود.

وی سهمیه شکر امسال کهگیلویه و بویراحمد برای نذورات محرم و صفر را ۲۷۰ تن، برنج ۳۵۰ تن، گوشت مرغ منجمد ۲۶۰تن و گوشت قرمز ۴۰ تن اعلام کرد و ادامه داد: این کالاها بر اساس گستردگی هیئت‌های مذهبی و ضریب جمعیتی شهرستان‌ ها عرضه می‌شود.

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در پایان گفت: متقاضیان مربوطه (هیاتها، مساجد و حسینیه‌ها) می‌توانند ضمن به همراه داشتن معرفی نامه از سوی سازمان تبلیغات اسلامی به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همچنین اداران شهرستانی مراجعه نمایند.