به گزارش خبرگزاری برنااز یاسوج؛مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک دستگاه خودرو جایزه ویژه همایش پیاده‌روی دهدشت است.
جهانبخش ایزدپور در نشست هماهنگی همایش بزرگ پیاده روی خانواده شهر دهدشت اظهار کرد: این همایش سومین همایش بزرگ خانواده استان در یکسال اخیر است که مستقیم از شبکه سراسری سوم سیما پخش می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد افزود:همانگونه که دو همایش گذشته در شهرهای گچساران و یاسوج با استقبال باشکوهی برگزارشد انتظار می رود مردم ورزش دوست شهرستان کهگیلویه و حتی شهرستان های هم جوار دراین همایش بزرگ شرکت کرده تا بار دیگر تصاویر کم نظیری از حضور جمعیت را در شبکه سوم سیما شاهد باشم.

وی در خصوص زمان و مکان برگزاری این همایش عنوان کرد:این همایش روز جمعه26 دی ماه رأس ساعت ۷ صبح از  فرمانداری کهگیلویه آغاز و محل تجمع نیز دانشگاه آزاد دهدشت می باشد.

ایزدپور ضمن تقدیر از حجت‌الاسلام بزرگواری نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی به منظورپیگیری برگزاری این همایش تصریح کرد: جایزه ویژه این همایش نیز همچون دو همایش گذشته در یک سال جاری یک عدد خودروی سواری پراید می باشد که به قید قرعه به یکی از شرکت کننده گان اهداء خواهد شد.

این مسئول ارشد اجرایی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت: در این همایش علاوه بر حضور عظیم جمعیت برنامه های فرهنگی و ورزشی قابل توجهی نیز توسط ورزشکاران اجرا خواهد شد.