به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان:سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان گفت : برد هفته ی قبل مقابل گسترش فولاد تبریز ، هماهنگی و روحیه ی تیم را افزایش داد و در بازی مقابل سپاهان به دنبال کسب نخستین سه امتیاز خانگی و رسیدن به جایگاه بهتر و مناسب تر در جدول هستیم .
افشین ناظمی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی هفته ی هفتم با سپاهان اصفهان با تاکید بر اینکه سپاهان یکی از تیم های خوب و برتر کشور بوده و هست گفت : بازی با سپاهان حتی در ورزشگاه شهید عضدی رشت هم بازی سختی است ، اما با استفاده از همه ی قابلیت ها در تفکر تیمی و تلفیقی از بازیکنان با تجربه و جوان برای پیروزی پا به میدان خواهیم گذاشت .
وی افزود: مقابل سپاهان محروم نداریم اما محمد آبشک /محمدرضا مهدوی و سعید قدمی به دلیل مصدومیت به این بازی نمی رسند .
سرمربی داماش در خصوص کسر 1 امتیاز این تیم از سوی کمیته انضباطی نیز گفت : روزی این 1 امتیاز را از داماش کم کردند که اشتاباهات داوری دو پنالتی را از تیم ما گرفت و بسیار مظلومانه این رای به ضرر داماش صادر شد .
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان نیز در پاسخ به سوالات خبرنگاران با اشاره به باخت فصل قبل سپاهان در ورزشگاه عضدی مقابل داماش ، شرایط بازی فردا را نیز مشابه آن بازی برشمرد و گفت : هر دو تیم داماش و سپاهان هفته قبل بردند و با روحیه و انگیزه ی بالایی به مصاف هم می روند تا 3 امتیاز را کسب کنند .
زلاتکو کرانچار با تاکید بر جنگندگی و سرزندگی داماش در این فصل به ویژه در ورزشگاه خانگی مقابل استقلال تهران گفت : برای ماندن در رده های بالای جدول و بازگشت به کورس قهرمانی به این برد و کسب سه امتیاز نیاز مبرم داریم .
وی در خصوص مجتبی جباری و بازی کردن یا نکردن این بازیکن گفت : بازیکنان زیادی در سپاهان حضور دارند که به تیم کمک کنند و به جباری زمان دادیم تا فکر کند و برای بازی کردن در سپاهان تصمیم خود را بگیرد که هنوز خبری در این مورد به ما نداده و به تمرین برنگشته است .
سرمربی تیم سپاهان از بولکو و امید ابراهیمی به عنوان بازیکنان محروم و یعقوب کریمی نیز بازیکن مصدوم این تیم نام برد که به بازی با داماش
نمی رسند.