به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان:استاندار گیلان شامگاه به همراه معاون عمرانی خود و سرپرست شهرداری رشت از تقاطع غیر هم سطح شهیدان باستانی شعار به قلی پور رشت بازدید کرد .
کیهان هاشم نیا در این بازدید پیش از شنیدن گزارشات محمد آقاجانزاده و نوید میرحق جو تأکید کرد : نخستین و بزرگترین خیابان 2 طبقه ی شمال کشور باید تا نیمه ی مهرماه به بهره برداری برسد .
وی افزود : مردم رشت باتوجه به مشکلات پیش آمده نیازمند روحیه ی جدیدی در بهره مندی از خدمات شهری هستند که شهرداری با همکاری شورای شهر جدید می تواند این وظیفه را به خوبی انجام دهد .
وی افزود : تلاش برای بهره برداری هرچه سریع تر از طرح های عمران شهری و اطلاع رسانی گسترده و هنرمندانه از خدمات ارائه شده به مردم می تواند بخشی از این روحیه نشاط شهری را احیاء کند .
جانشین شورای اسلامی شهر رشت خاطرنشان کرد : البته بهترین اطلاع رسانی ملموس برای مردم به ثمر رساندن طرح های عمرانی شهری رشت با تلاش شبانه روزانه و 3 شیفته کردن طرح ها ی بزرگ از جمله تقاطع باستانی شعار است .
گفتنی است : ساخت تقاطع غیر هم سطح از میدان شهید قلی پور تا میدان شهید باستانی شعال بطول 1100 متر از آذر ماه 1389 آغاز شده است .
این طرح به عنوان نخستین خیابان 2 طبقه ی شهر رشت و شمال کشور با 270 میلیارد ریال هزینه 96 درصد پیشرفت کار دارد .