طی جلسه ای که بخش اعظمی از روسای هیات های ورزشی حضور داشتند اعلام شد که تجمع راهپیمایان راس ساعت 9صبح در جلوی ورزشگاه عضدی خواهد بود. 


به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان،معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان با تاکید بر قداست این روز باشکوه و الزام برهمدردی و حمایت جامعه اسلامی در محکوم کردن تحرکات شنیع صهیونیست های جنایتکار ،از هم آوایی پرشور گروههای موتورسوار ،دوچرخه سوار ،اسکیت سوار و نیز صدها رزمی کار اعم از کاراته و تکواندو وکانگ فو خبر داد و گفت:همگرایی و تنوع حضور جامعه ورزش در این راهپیمایی یقینا بر عظمت و شکوه عدالت خواهی جوامع اسلامی خواهد افزود .

حسن بالو وجود نظم و ترتیب در همایش های ملی را حایز اهمیت دانست و یادآورشد: حضور قهرمانان رشته های ورزشی و پیشکسوتان هیئت ها بعنوان سمبل و الگوی جوانان روند استکبار ستیزی را در بین آحاد جامعه اسلامی سرعت خواهد بخشید .
 
سید اسماعیل پاداش ستوده معاون فرهنگی اداره کل ورزش وجوانان استان گیلان از اعتلای سطح فرهنگی در بین ملت های مسلمان و بخصوص مردم ایران اسلامی گفت وافزود :این تعالی اکنون به اندازه ای است که مردم با آگاهی کامل از اوضاع سیاسی و اجتماعی حاکم بر تفکرات استکبار و صهیونیسم ،هر ساله با شور و شعوری وصف ناپذیر در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت خواهند کرد.

وی اظهار نفرت ومقاومت در برابر زیاده خواهی های دول استکباری را از اهداف و آرمان های زوال ناپذیر حکومت جمهوری اسلامی برشمردو گفت :جامعه ورزش استان گیلان راس ساعت 30/10روز جمعه از مقابل ورزشگاه عضدی حرکت پرخروش خود را در محکومیت جنایات اخیر صهیونیست ها آغاز خواهد کرد .