به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان وبه نقل از روابط عمومی استانداری،بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران روز جهانی قدس را با تدبیر خردمندانه و الهی خویش به یادگار گذاشت تا در سكوت مجامع جهانی و سران كشورهای وابسته ی غربی ، ندای مظلومیت كودكان ، زنان و مردم بی دفاع فلسطین به گوش همگان بویژه مسلمانان غیور و مردم آزادیخواه جهان برسد .

امسال نیز چشم جهانیان به ایرانیان عدالت خواه و ظلم ستیز دوخته شده است تا نظاره گر وحدت و همبستگی آنان برای حمایت از برادران و خواهران خود در قبله ی نخستین مسلمین باشند .

بی شك اعلام انزجار از خوی تجاوزگری و جنایات جنگی اسرائیل و همپیمانان غربی اش بویژه آمریكاكه  از گروههای خون ریز و تروریستی در عراق و سوریه حمایت می كنند و باعث به خاک و خون کشیدن مسلمانان  این کشورها نیز شده اند در تقویت مبارزه با اشتغالگران قدس و دلگرمی نیروهای مقاومت مؤثر خواهد بود .

اینجانبان با آرزوی قبولی طاعات و عبادات به درگاه الهی ، از مردم ولایتمدار گیلان دعوت  می نمائیم ضمن تجدید عهد با آرمان های بلند امام خمینی (ره) و پیروی از منویات رهبرمعظم انقلاب ، همراه و همگام با همه ی ملت شریف ایران ، در جمعه ی پیش رو با حضور پرشور و حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس شركت كنند و آزادی فلسطین را فریاد زنند.