به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان:در پایان هفته پنجم این مسابقات که دیشب در رشت به اتمام رسید ، تیم هیات اسکواش تهران در صدر قرار گرفت ، تیم های شهرداری تهران و یزد اسکواش نیز به ترتیب در مکان های دوم و سوم جدول قرار گرفتند . در حساس ترین بازی های انجام شده از هفته پنجم این مسابقات نیز ، تیم اسکواش شهرداری تهران موفق شد با نتیجه دو بر یک تیم مناطق نفت خیز جنوب را شکست دهد و تیم هیات تهران با نتیجه سه بر صفر برابر یزد اسکواش به برتری رسید .

همچنین در سایر دیدارهای برگزار شده این رقابت ها ، تیم اسکواش برنج سفره گیلان با نتیجه دو بر یک مغلوب تیم چیلی گرگان شد و تیم اسکواش ایران رادیاتور با نتبجه سه بر صفر تیم سحاب آران و بیدگل را مغلوب کرد . هفته پنجم از مسابقات اسکواش قهرمانی لیگ برتر باشگاه های کشور ، از صبح پنجشنبه با حضور تیم های هیات تهران ، یزد اسکواش ، سحاب آران و بیدگل ، شهرداری تهران ، ایران رادیاتور تهران ، چیلی گرگان ، هلال احمر مازندران ، برنج سفره گیلان و مناطق نفت خیز جنوب در رشت آغاز شد . تیم های شرکت کننده در این دوره از رقابت ها در سه دور و به مدت دو روز در سالن اختصاصی اسکواش مجموعه ورزشی یادگار امام رشت با هم به رقابت پرداختند .

همچنین هفته ششم و پایانی این مسابقات ، از روز پنجم اسفند ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد تا تیم های برتر این رقابت ها انتخاب شوند .