به گزارش خبرنگار برنا از لرستان، ابراهیم‌آقامحمدی در جمع خبرنگاران لرستان با بیان این‌که «انتخابات با حضور دو جریان اصولگرا و اصلاح‌طلب دو قطبی خواهد بود» اظهار کرد: کاندیداها در این دو جریان افراد مشخصی خواهند بود که البته احتمال دارد کاندیداهای دیگری نیز از این دو جریان معرفی شوند، اما هر یک دو کاندیدای اصلی و مطرح برای انتخابات معرفی خواهد کرد.

نماینده مردم خرم آبادادامه داد: کاندیدایی که بیشترین اقبال را در میان مردم داشته باشد، بیشترین آرا را برای گروه خود کسب می‌کند.

وی همچنین با بیان این‌که اصولگرایان در انتخابات ریاست‌جمهوری به اجماع می‌رسند، تصریح کرد: با توجه به این‌که روحانیت تاکنون در عرصه سیاست زنده، پرنشاط و فعال بوده است، فکر می‌کنم دو جریان اصلی در بین اصولگرایان با محوریت جامعه روحانیت در انتخابات ریاست جمهوری به یکدیگر نزدیک شوند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خاطرنشان کرد: جریان حامی دولت نیز گروه دیگر انتخابات است اما نمی‌تواند جدا از روحانیت میدان‌دار باشد؛ چراکه آقای احمدی‌نژاد با محوریت اصولگرایان و روحانیت رییس جمهور شد در غیراین‌صورت وضع مطلوبی در عرصه سیاسی نداشت.

وی با تاکید بر پرهیز از رسانه‌ای کردن اختلافات توسط مسئولان و نقش رسانه‌ها در این میان بیان کرد: انتظارات از روسای سه قوه بیشتر است و نباید اختلافات را به فضای جامعه و رسانه‌ها آورد. ان‌شاءالله با تذکرات رهبری و لبیک‌های روسای قوا، مساله جدیدی پیش نخواهد آمد. رسانه‌ها نیز نباید آتش‌بیار معرکه شده و تحلیل‌های نابجا ارایه کنند؛ چراکه رعایت همه این مسایل به خیر و صلاح جامعه است.