به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان، این رقابت‌ها به مدت 3 روز برگزار شد که در آن نمایندگان لرستانی‌ با کسب 31 نشان رنگارنگ عنوان قهرمانی را كسب كردند.

مسابقات سایوکان در چهار رده سنی نونهالان، نوجوان، جوانان و بزرگسالان انجام شد كه در رده‌ جوانان و بزرگسالان تیم استان لرستان با کسب 66 امتیاز، با اقتدار اول شد و استان‌های اصفهان و تهران با 42 و 38 امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.

در رده‌ سنی نونهالان و نوجوان، اصفهانی‌ها با 35 امتیاز اول شدند و لرستان با 33 امتیاز مکان دوم تیمی را کسب کرد و گلستان با 28 امتیاز سوم شد.

در مسابقات کشوری سایوکان برای تیم لرستان محمدرضا امرایی، ابراهیم پاکدل، حامد ویسکرمی، امیررضا مردانی، امیر اصل‌منجزی، رضا رستمی، فهیم قاسمی، احسان‌ جوکار، افشین مدهنی، حسام بابایی، امین بیرانوند، علی‌احمد صفربیرانوند، ایمان موسیوند و رضا بهاروند 14 نشان طلا را برای لرستان به ارمغان آوردند.

حسین بهاروند، حسین تروند، سیدعلی موسوی‌تبار، آرمین نصرالله‌پور، مهدی بهاروند، مسلم بگری، سیدمنصور موسوی و صابر شفیعی صاحب نشان نقره شدند.

همچنین 9 مدال برنز را پیام بارانی، عارف موئید، رضا حیدری، سهراب حسنوند، کاظم رشیدی، مهدی موسیوند، رضا میرزاوندی، احمد رشیدی و مجتبی خوشرو برای لرستان به‌دست آوردند.

مربیگری تیم لرستان بر عهده محسن رازانی بود و وحید سهرابی نیز به عنوان داور اعزامی لرستان در این مسابقات حضور داشت.