به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان، ابراهیم آقامحمدی در مورد سفر وزیرامور خارجه آمریکا به تل آویوو و اظهارات ضد فلسطینی وی اظهار داشت: رژیم صهیونیستی با چراغ سبز استکبارجهانی تهاجمات خود را به باریکه غزه آغاز کرد.

نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توان علمی گروه مقاومت، غرب و رژیم صهیونیستی را شوکه کرده است، تصریح کرد: معادلات پیش روی صهیونیست‌ها به دلیل شکست‌هایی که در جنگ با نیروهای مقاومت داشته تغییر کرده و اسرائیل امروز دچار سردرگمی شده است.

وی با بیان اینکه تصور سردمداران رژیم صهیونیستی بر این بود که طی ۷۲ ساعت می‌توانند انبارهای مهمات مقاومت اسلامی درغزه را منهدم کنند، گفت: توان گروه‌های مقاومت موازنه را به گونه دیگر تغییرداد.

نماینده اصولگرای مجلس نهم با تاکید بر اینکه رژیم اشغال‌گر قدس سعی دارد با اعمال فشار فلسطینیان را وادار به سازش کند، به پخش اعلامیه از سوی جنگنده‌های صهیونیستی در آسمان غزه برای خروج مردم از خانه‌هایشان اشاره و تصریح کرد: رژیم صهیونیستی با همدستی کشورهای غربی وعربی منطقه به دنبال ایجاد هراس درجبهه مقاومت است تا ازاین طریق مانع حرکت‌های ضدصهیونیستی مقاومت شود.

عضو کمیسیون امنیت‎ملی و سیاست‌خارجی مجلس نهم با بیان اینکه سفر کلینتون به تل آویو برای نجات هم پیمان استراتژیک خود در جنگ دوم غزه است، گفت: آمریکا سعی دارد با ژست میانجیگرانه و تلقین این موضوع که واشنگتن اسرائیل را وادار به پذیرش آتش‌بس کرده‌است، هم پیمان استراتژیک خود را نجات دهد.

کلینتون دیروز در تل‌آویو گفت تعهد ما به امنیت اسرائیل تزلزل‌ناپذیر است؛ وزیر خارجه آمریکا که برای گفت‌وگو با مقامات اسرائیل درباره حملات اخیر غزه به سرزمین‌های اشغالی سفر کرده است بار دیگر بر تعهّد خلل‌ناپذیر آمریکا به امنیت رژیم صهیونیستی تأکید کرد.