به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان، ابراهیم آقامحمدی در جمع خبرنگاران افزود: پروازهای فرودگاه خرم آباد در ماه‌های اخیر با تلاش و پیگیری مسوولان استان، روند مطلوبی را به خود گرفته بود که متاسفانه در روزهای اخیر شاهد لغو و عدم انجام پروازهای اعلام شده در این فرودگاه هستیم.

وی با بیان اینکه مسوولان شرکت هواپیمایی باید مطالبات مردم لرستان را جدی بگیرند، اظهار کرد: به نظر می رسد که برخی از مقامات مسوول دراین حوزه، توجه لازم را برای رفع مسایل و مشکلات مردم این استان ندارند.

آقامحمدی تصریح کرد: مجمع نمایندگان استان لرستان به منظور تامین حقوق و مطالبات مردم استان و زمینه سازی برای رفاه و آسایش آن‌ها، از تمامی ظرفیت‌های موجود برای رفع مشکل فرودگاه خرم آباد استفاده خواهد کرد.

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدارهای انجام شده با مقامات وزارت راه و شهرسازی، گفت: انجام پروازهای منظم در فرودگاه خرم آباد یک خواسته و مطالبه قانونی و بحق مردم لرستان است که باید مورد توجه همه مسوولان استانی و کشور قرار گیرد.

اسفندیار کیانی با اشاره به اینکه شرکت هواپیمایی ماهان هفته گذشته، تعداد سه پرواز از مجموع هفت پرواز هفتگی خود در فرودگاه خرم آباد را لغو کرده است، ادامه داد: این شرکت اعلام کرده که کاهش تعداد پروازهای هفتگی به دلیل وجود برخی محدودیت‌ها اجرایی شده است.

گفتنی است؛ پروازهای فرودگاه خرم آباد طی دو ماه گذشته با مشکلاتی همراه شده به نحوی که دراین مدت تعداد زیادی از پروازها لغو و انجام نشده است.

همچنین، فرودگاه خرم آباد هم اکنون در روزهای دوشنبه یک پرواز از شرکت ایران ایر و در روزهای یکشنبه، سه شنبه و جمعه نیز هرکدام یک پرواز از شرکت ماهان را به مقصد تهران دارد.