به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان، حبیب الله دهمرده در بازدید از دو واحد صنعتی شهرک صنعتی خرم آباد که به همراه نماینده ولی فقیه در استان لرستان انجام شد، افزود: این بسته‌های کامل و جامع حمایتی بر اساس معیارها و دیدگاه‌های دقیق کارشناسی و تخصصی با هدف تسهیل شرایط و بهبود روند حمایت از کار در عرصه‌های صنعتی، بازرگانی، تجاری، تولیدی و اشتغال استان تدوین شده است.

وی تاکید کرد: اطلاع رسانی مستمر و شفاف در مورد توانمندی‌های صنعتی و تولیدی و تشویق و ترغیب مدیران و کارکنان موفق واحدهای تولیدی و صنعتی استان لرستان از دیگر ملزومات اصلی برای موفقیت در مسیر اجرای این بسته‌های سیاستی، حمایتی است.

نماینده عالی دولت در لرستان اظهار کرد: بازاریابی برای توسعه بازارهای مصرف محصولات تولیدی استان از دیگر موارد مهم و مورد توجه دراین حوزه است که فعالیت تشکل‌های تولیدی و مدیریت بازار برای برقراری ارتباط میان بخش تولید با بازارهای مصرف راهکار تحقق این مهم است. 

دهمرده با اشاره به نظارت و بازرسی مستمر از روند و نحوه فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی استان، گفت: این اقدام موجب تشویق و ترغیب فعالان عرصه تولید و صنعت و همچنین رفع مشکلات و موانع موجود در مسیر حمایت از تولیدات داخلی و رشد و توسعه اقتصادی استان خواهد شد.

استاندار لرستان همچنین ارایه آموزش‌های تخصصی لازم و مورد نیاز به کارکنان بخش اداری صنعت، معدن و تجارت را از دیگر ملزومات اساسی برای اجرای بهتر برنامه‌ها و سیاست‌های حمایتی دولت از واحدهای تولیدی و صنعتی عنوان کرد.

دهمرده افزود: لرستان از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بیشماری در حوزه معدن، صنعت و تولید برخوردار است و وجود نیروی انسانی کارآمد و متخصص دراین استان نیز بستر مناسب برای رشد و شکوفایی اقتصادی و صنعتی استان را به خوبی فراهم کرده است.