به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا از لرستان ، تیمور سپهوند ظهرپنج شنبه در گردهمایی فصلی ناظرین شورای نگهبان در شهرستان دلفان با گرامیداشت میلاد کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی (ع) اظهار داشت: همه ناظرین شورای نگهبان می‌بایست اخلاق و منش ائمه اطهار (ع) را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار بدهند و با رعایت تقوا و دین مداری همواره بیش از پیش حافظ آرای مردم باشند.

وی همچنین به جایگاه رفیع شورای نگهبان و فرمان تاسیس این نهاد مقدس توسط حضرت امام (ره) اشاره کرد و افزود: اشاره قانون اساسی کشور در چندین اصل، اهمیت و موقعیت حساس و والای شورای نگهبان را می‌رساند که ما نیز وظیفه داریم این وظیفه سنگین که بر دوشمان گذاشته شده است را بر اساس قانون رفتار کنیم.
 
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان لرستان شورای نگهبان را متشکل از فق‌ها و حقوقدانان متعهد، متخصص و متدین دانست و اظهار داشت: شورای نگهبان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون بدون جانب داری از شخص یا گروهی به وظایف خود عمل کرده که نمونه آن را در تمامی انتخابات‌ها مشاهده کردیم.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان دلفان نیز در این مراسم گفت: هم اکنون هزار و ۲۰۰ ناظر که از پاک‌ترین و متعهد‌ترین افراد شهرستان هستند در هئیت نظارت شهرستان دلفان فعالیت دارند. علی حسین سبزیان ادامه داد: ۶۸۰ نفر از این افراد در انتخابات ریاست جمهوری ۲۴ خرداد ماه به کارگیری شدن