به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان، علی دولتشاهی که پیش از این مدیر عامل موسسه فردوسی کشور را بر عهده داشت، در دیدار اخیر خود با رییس جمهور منتخب مسایل مختلف پیش روی کشور را از جمله مسایل اقتصادی، مشکلات مالی بانک‌ها و موسسات مالی اعتباری را مطرح و بیان کرد.

ارایه مشکلات و دغدغه سرمایه گذاران داخلی و خارجی در استان‌ها و همچنین طرح دلایل عدم اقبال این سرمایه گذاران به حضور و سرمایه گذاری در مناطق دارای منابع مستعد از دیگر اهداف دیدار این فعال اقتصادی و ورزشی با دکتر روحانی بوده است.

وی با بیان اینکه جدی گرفتن بیکاری وضعیت اشتغال و توجه ویژه به استانهایی که از این مهم رنج می‌‎برند و نرخ بالای بیکاری را در کشوردارند، توجه به موضوع مهاجرت و... از جمله نیاز‌ها و مطالبه جدی مردم لرستان از رئیس‎جمهور است اظهار کرد: امیدواریم شما با دولت تدبیر وامید خود به مردم همیشه در صحنه لرستان به خصوص وضعیت عشایر و روستاییان در اعتبارات ملی توجه کنید.
 
دولتشاهی عضو فدراسیون جهانی و مدیرکل توسعه ورزش‌های پهلوانی آسیا همچنین در خصوص شایسته سالاری مسوولان ارشد استان‌ها گفت: برای استان‌های کمتربرخوردار از نیروهای بومی دارای سابقه استفاده شود.