به گزارش خبرگزاری برنااز خرم آباد، ابراهیم آقای محمدی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه استان لرستان در 15سال گذشته رتبه نخست بیکاری رادر کشور دارد اظهار داشت: متاسفانه پارتی بازی و بی عدالتی در بحث استخدام‌ها در دستگاه‌های دولتی لرستان بیداد می کند.
 
آقامحمدی در ادامه گفت: به دلیل بحران بیکاری تعداد زیادی از جوانان با افسردگی و نامیدی مواجه​اند.

نماینده مردم خرم آباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: پارتی بازی امید به اشتغال بسیاری از جوانان متخصص را از بین می برد.

وی در ادامه افزود: در زمان استاندار قبلی سهمیه استان لرستان در جذب نیروها در دستگاه‌های اجرایی 2هزار نفر بوده است که با رایزنی مجمع نمایندگان این تعداد به 5هزار نفر افزایش یافت.

آقای محمدی در ادامه عنوان کرد: متاسفانه با تاخیر مسئولان استان لرستان در روند برگزاری آزمون این تعداد به یک هزار نفر کاهش یافت و در این زمینه ظلم بزرگی به مردم استان لرستان شد.

وی درادامه تصریح کرد: بیشتر استان‌ها از این فرصت استفاده کردند و با برگزاری آزمون نیرو های مورد نیاز را جذب کردند ولی استان لرستان از این فرصت بی بهره ماند.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: برخی از مدیران با پارتی بازی اقوام خود را در دستگاه‌های اجرایی استخدام می کنند و به توانمندی های نیروها توجهی ندارند.
 
وی گفت: امیدوارم با انتصاب آقای بازوند به عنوان استانداری شاهد شکوفایی و ایجاد اشتغال و جذب سرمایه گذاری دراستان باشیم.
 
وی در بخش دیگر از سخنانش اخذ مجوز کارخانه اوره و آمونیاک ورق گالوانیزه، افزایش 25درصد سهمیه جذب برای دانشگاه‌های استان، جذب 20میلیارد تومان اعتبار برای گاز رسانی به روستاها، پیگیری کارخانه کشت و صنعت و دهکده المپیک و ...را از بهترین برنامه وی در زمان نمایندگی خود عنوان کرد.
 
مردم از نحوه پرداخت تسهیلات بانک‌ها راضی نیستند
وی درادامه این نشست با بیان اینکه بانک‌ها به تعهدات شان عمل نمی کنند، گفت: در ثبت نام وام ازدواج سایت بیشتر بانک‌ها عامل بسته است و زوجین با مشکلات فراوان مواجه هستند.
 
وی ادامه داد: این درحالی است که هر کدام از این بانک‌ها دارای ردیفی برای پرداخت تسهیلات ازدواجی هستند.

وی بیان این که عدم پرداخت وام ازدواج از سوی بانک‌ها به‌تدریج به یک معضل تبدیل شده است، تأکید کرد: مسئولان کشوری باید برای احیای حق مردم و جلوگیری از بروز تخلف بانک‌ها، اقدام سریع انجام بدهند.  

وی اظهار داشت: توسعه و عمران فرودگاه به عنوان مرکز ورودی هر منطقه بی‌شک نقش به‌سزایی در تحقق اهداف منطقه خواهد داشت.

وی درادامه عنوان کرد: فرودگاه ها از با ارزش ترین زیر ساخت های جوامع پیشرفته محسوب می شوند و به دلیل برخورداری از پتانسیل های مختلف، به ایجاد توسعه پایدار نقش مهمی دارند.
 
وی در ادامه خاطر نشان کرد: با توجه به ظرفیت های موجود در منطقه و برخورداری فرودگاه خرم آباد از این همه پتانسیل باید مورد توجه و حمایت بیشتری قرار گیرد.

ابراهیم آقا محمدی با اشاره به اینكه بی‌نظمی در پروازهای فرودگاه شهر خرم آباد از زمان تاسیس تا به حال ادامه دارد، اظهار داشت: علت عقب ماندگی این استان بی‌توجهی به توسعه فرودگاه است.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی به سابقه چندین ساله تاسیس فرودگاه این شهراشاره کرد و گفت: در فرودگاه خرم آباد فقط یك پرواز در روز و 6 پرواز در هفته انجام می شود كه با توجه به در حال رشد بودن این استان این تعداد پرواز کافی نیست.

وی در ادامه افزود: مجمع نمایندگان استان در تلاش هستند که پرواز فرودگاه خرم آباد در روز به دو پرواز افزایش دهند.